logoCENAZASZTUKE.COM

Porównaj cenę jednostki przedmiotu spożywczego
i ogólnych przedmiotów i zaoszczędź



Przejdź do Kalkulatora Sztukowego
Co jest tańsze?
(Najedź myszką lub kliknij)

Apka cena za sztukę
Koszt za przedmiot

Klient liczący cenę za sztukęPowiedzmy, że chcesz kupić śruby i masz 3 opcje: 3 sztuki za 75gr, 25 sztuk za 4,99zł i 40 sztuk za 9,60zł. Która paczka da ci najwięcej śrub za najmniejszą kwotę i jak jest to przeliczane? Nie jesteś pewien? Odpowiedź, to 25 sztuk za 4,99zł.

Kiedy kupujesz online lub w sklepie, użyj CenaZaSztuke.com na smartfonie i bądź mądrym klientem!

Jak liczona jest Cena Za Sztukę?

Teraz liczenie cen przedmiotów jednostkowo jest proste! - CenaZaSztuke.com (Cena Jednostki / Koszt za Przedmiot) to przyjazna aplikacja, gdzie możesz użyć natychmiastowych obliczeń używając telefonu, tableta, laptopa lub komputera.
Wszystkie pola są wymagane: dla każdego przedmiotu wpisz sklep, nazwę lub markę, liczbę sztuk i cenę w złotówkach. Przelicz... i pronto! Masz wyświetloną cenę za sztukę. Porównaj do 5 przedmiotów jednocześnie. Nie liczysz w sztukach? - zobacz inne jednostki.

1


szt.
Cena zł , lub $, £, €, ¥ itd.
n.p. 299
Podziel
Cena za sztukę Koszt za sztukę:
"Przelicz" by się dowiedzieć
   
Najtaniej
za sztukę:
 

2


szt.
Cena zł , lub $, £, €, ¥ itd.
n.p. 299
Podziel
Cena za sztukę Koszt za sztukę:
"Przelicz" by się dowiedzieć
   

Najtaniej
za sztukę:

 

Porównaj przedmioty sprzedawane w opakowaniach obliczając cenę za sztukę


3


szt.
Cena zł , lub $, £, €, ¥ itd.
n.p. 299
Podziel
Cena za sztukę Koszt za sztukę:
"Przelicz" by się dowiedzieć
   

Najtaniej
za sztukę:

 

4


szt.
Cena zł , lub $, £, €, ¥ itd.
n.p. 299
Podziel
Cena za sztukę Koszt za sztukę:
"Przelicz" by się dowiedzieć
   

Najtaniej
za sztukę:

 

Wybierz najtańszy pakiet za pomocą smartfona, aby obliczyć cenę za sztukę


5


szt.
Cena zł , lub $, £, €, ¥ itd.
n.p. 299
Podziel
Cena za sztukę Koszt za sztukę:
"Przelicz" by się dowiedzieć
   

Najtaniej
za sztukę:

 

Kalkulator ceny za sztukę

Jak porównać pojedyncze przedmioty z wielopakami: użyj CenaZaSztuke.com na smartfonie by sprawdzić cenę za sztukę

Oszczędzaj pieniądze z darmowym kalkulatorem

Wnikliwi konsumenci używają CenaZaSztuke.com na Androidach, iPhonie lub iPadzie i oszczędzają wybierając korzystne oferty.


O CenaZaSztuke.com


Jak przeliczyć cenę jednostki przedmiotu sprzedawanego w paczkach? - CenaZaSztuke.com to aplikacja internetowa do porównywania cen produktów lub cen za sztukę. Kodowana w HTML i JavaScript, aplikacja porównywania cen jest prosta w użyciu. Użytkownik ma dostęp do niej na komputerze, laptopie, netbooku, tablecie lub telefonie, by porównać ceny. Przez wpisanie przedmiotu, liczby sztuk i informacji cenowych w odpowiednie pola, użytkownik może określić cenę sztuki lub przedmiotu. Domyślnie, cena jest podana w złotych, ale wynik może być w dowolnej walucie.
Prywatność twojego wpisu jest gwarantowana, gdyż dane wpisane na telefonie nigdy go nie opuszczają, tak samo jak tabletu lub PC.

Jak przeliczyć cenę za sztuke?

Czy czteropak, pięciopak, a może sześciopak jest tańszy od pojedynczego przedmiotu? - CenaZaSztuke.com

Czy zauważyłeś, że przedmioty sprzedawane w wielopakach nie zawsze są tańsze niż cena za pojedynczą sztukę? Przez to, zamiast podnosić cenę, producent zmniejszył ilość sztuk artykułu. Przez to “darmowa puszka” zwraca mu się, przez podniesienie ceny za sztukę. Bądź uważny! Używaj CenaZaSztuke.com by przeliczyć prawdziwą cenę jednostki. Znajdź pułapki marketingowe i bądź rozsądnym konsumentem!

Przykład 1: Jesteś w restauracji i są dwie promocje na parówki. Chcesz wiedzieć, co ci się bardziej opłaci: zamówienie 3 parówek za 24,99zł, czy zamówienie 7 za 59,50? By sprawdzić cenę za parówkę:

• Pod 1: wpisz restaurację, “3 parówki” w polu nazwy, 3 w miejscu sztuk, wpisz cenę. Przelicz cenę za parówkę.

• Pod 2: wpisz restaurację, “7 parówek” w polu “Przedmiot”, 7 w liczbie sztuk, wpisz cenę. Przelicz i porównaj z poprzednim wynikiem. Sprawdź żółte pole obok wyniku; pokaże Ci najtańsze danie za parówkę.

Przykład 2: W sklepie sprawdzasz baterie AA do pilota i masz 2 różne paczki: 7 baterii AA za 9,80zł, i drugą 12 baterii AA za 16,90zł. Która paczka będzie tańsza? By porównać:

• Pod 1: wpisz nazwę sklepu i “7AA” w polu “Przedmiot”, potem napisz 7 w liczbie sztuk i 9,80zł w cenie. Przelicz i zobacz cenę.

• Pod 2: wpisz nazwę sklepu i “12AA”, potem wpisz 12 jako numer sztuk i 16,90 w polu ceny. Przelicz i sprawdź co ci się bardziej opłaca.

Przykład 3: W sklepie, chcesz wiedzieć które spinacze do papieru będą lepszym wyborem: pudełko 130 sztuk za 3,66 czy pudełko 360 sztuk za 9,90zł?

• Pod 1: wpisz nazwę producenta i “130/pudełko” w polu nazwy. Wpisz 130 jako liczbę sztuk i wpisz cenę. Przelicz cenę za sztukę.

• Pod 2: wpisz sklep i “360/pudełko”. Wpisz 360 w liczbę sztuk i cenę. Przelicz i sprawdź, która paczka jest bardziej ekonomiczna.